Anı defterini imzaladı. " />
KURUMSAL

ANITKABİR ZİYARETİ

ANITKABİR ZİYARETİ

OSBDER yönetim kurulumuz, Ankarada yönetim kurulu toplantısı sonrasında, Atatürk’ün mozelesine çelenk koyarak, Anı defterini imzaladı.

 

“Türkiye Cumhuriyeti’nin Kurucusu Yüce Atatürk

Organize Sanayi Bölgelerinin çatı kuruluşu olan Organize Sanayi Bölgeleri Derneği Yönetim ve Denetim Kurulu olarak, Sizin ilkelerinize bağlılığımızı arz etmek için heyecan ve gururla huzurunuzdayız.

Siz; bizlere, sadece ülkemizin sağlam temeller üzerinde ilerlemesi ve gelişmesi için belirli amaçlar ve ilkeler bırakmadınız, kaynağını tam bağımsızlıktan, yurtseverlikten, çağdaş değerlerden, evrensel ilkelerden alan ve yeni hedefler için ödüller vaat eden bir ulusal ülkü bıraktınız.

Bu ülkeye hizmet sunmaya çalışan Sanayiciler olarak bizler; laik, demokratik ve sosyal hukuk devleti olan Cumhuriyetimizin, koruyucusu olacağımızı  manevi huzurunuzda bir kez daha teyit ederiz.

Sizin bizlere öğrettiğiniz ve vasiyet ettiğiniz yolda her zaman, daha çok üretmek, daha çok kazanmak ve paylaşmak arzusuyla, daha çok zenginleşmek ve daha çok gelişmek en büyük idealimizdir.

Hepimizin yüreğinde ve aklında canlı bir güç olarak yaşıyor ve bizlere rehberlik ediyorsunuz.

Onun için "Türkiye Cumhuriyeti ilelebet payidar kalacaktır."

Aziz hatıranız önünde şükran ve saygı ile eğiliyoruz.”

 

                                                                        Vahit YILDIRIM

                                                         Organize Sanayi Bölgeleri Derneği

                                                               Yönetim Kurulu Başkanı